Przywództwo

Bracie, dziękuję za Twoje uczestnictwo w Misji - Słowach Mądrości Wojownika. To był intensywny czas. 21 dni walki o Twoją męskość. Czas upokorzeń i zwycięstw. Czas stawania w prawdzie. Jesteśmy słabi. Pragniemy wielkich rzeczy, a nie jesteśmy wierni w rzeczach małych. Mamona, nieczystość myśli i czynów, rany w naszej męskości - to wszystko odbiera nam moc.

Czy wiesz, że mimo to jesteś powołany do przywództwa?

Być może słowo “przywództwo” kojarzysz z biznesem, polityką, kierowaniem innymi, manipulacją, wpływem. Boże Przywództwo to zupełnie co innego:

Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał - aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje. (J 15,16)

Czy już doświadczyłeś w swoim życiu tego owocu? Czy wiesz, co mam na myśli? Czy uważnie przeczytałeś te słowa? Chcę Ci powiedzieć dziś o czymś bardzo ważnym. To jest to coś, co może nadać nowy smak i nowy sens Twojemu życiu.

Ta akcja była pierwszym krokiem, byś stał się Bożym mężczyzną. Czy zrobisz następny? Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o programie “Powołani do Przywództwa”. Dowiadujesz się o nim jako pierwszy (oficjalna informacja ukaże się 1 grudnia). To okazja, by wreszcie się poznać. Jeśli do 1 XII podejmiesz decyzję o wejściu w program, zapłacisz mniej. Szczegóły na stronie.

Podejmij wyzwanie! Spotkaj się z nami. Stań się Bożym Przywódcą!
Mariusz Marcinkowski
Założyciel i Lider Główny PW

INFORMACJE --> www.powolanidoprzywodztwa.pl

 

Newsletter


Napisz do nas:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.