Kwatera Dowodzenia

Zarządzanie w PW odbywa się na dwóch płaszczyznach. Poprzez posługę kierowania i prowadzenia. Posługę kierowania w imieniu Kościoła pełni Kapelan Główny, który sprawuje opiekę nad Przymierzem poprzez swój urząd kapłański. Posługę prowadzenia pełnią Liderzy Główni, którzy są założycielami Przymierza, a którzy na modlitwie i poście rozeznali jego charyzmat. Ich zadaniem jest dbanie, by charyzmat ten był należycie realizowany.

SKŁAD KWATERY DOWODZENIA

 

ks. Marcin Ożóg - Proboszcz Parafii pw. Dobrego Pasterza - Warszawa-Wawer

Mariusz Marcinkowski - teolog, trener rozwoju osobistego, trener rozwoju par, trener liderów, doradca życia rodzinnego. Specjalizuje się w szeroko pojętym wsparciu w rozwoju i zmianie. Wraz z żoną autor i prowadzący kurs Przepis na Miłość (www.przepisnamilosc.pl) oraz projekt Przepis na randkę (www.przepisnarandke.pl). Wraz z Michałem Piekarą współzałożyciel i Lider Główny męskiej wspólnoty Przymierze Wojowników. Prezes Fundacji na rzecz rozwój mężczyzn Przymierze Wojowników (www.przymierzewojownikow.pl). Prowadzi konferencje i warsztaty dla narzeczonych, małżonków oraz mężczyzn. Szczęśliwy mąż i ojciec.

 

Michał Piekara - Dyrektor Merytoryczny w Klinice Małżeńskiej. Od kilku lat pracuje z parami i rodzinami. Ukończył certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 3-letnie Studium Psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Kształci się również w The Gottman Relationship Institute (Seatle, USA). Jest autorem licznych artykułów oraz audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych tematyce budowania trwałych związków. Obecnie posługuje wraz z całą rodziną na misjach w Anglii. Jest autorem kilku książek. Nieustannie kształci się w zakresie terapii par i małżeństw. Szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci.

 

 

 

Newsletter
Wesprzyj nasze działania

Mamy pomysły na wiele akcji, rekolekcji, warsztatów i wydarzeń skierowanych 
do mężczyzn którzy:

* pragną żyć pełnią swej męskości
* nie boją się wyzwań
* stawiają sobie wysokie cele


POMÓŻ nam je zrealizować i wesprzyj nas

Szybki przelew online:

PayPal:Napisz do nas:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.